Kot vsako leto smo imeli 4. maja, na god sv. Florijana, gasilsko sv. mašo, ki jo je vodil naš farni župnik, g. Janez Avsenik. Za gasilsko povorko, ki je potekala v mestnem jedru do cerkve sv. Ane, so letos poskrbeli gasilci iz PGD Višnja Gora, ki so po končani slovesnosti pripravili tudi krajše druženje in pogostitev s pijačo in klobaso. Slovesnosti smo se udeležili tudi člani PGD Kriška vas v svečanih ali delovnih uniformah.
Marko Virant