Zaključek gasilske tekmovalne sezone

Ob koncu tekmovalne sezone, ki se je zaključila z zmago obeh tekmovalnih ekip na občinskem gasilskem tekmovanju, smo se zbrali 30.12.2012 v gostilni Jelenov rog. Poveljnik Janez Jeršin se je vsem tekmovalcem in mentorju zahvalil za dobro sodelovanje v letu 2012 in namenil spodbudne besede za doseganje novih uspehov v letu 2013. Poudaril je, da le sodelovanje in tudi druženje prinese dobro delovanje na vseh področjih delovanje v gasilskem društvu. Druženje se je končalo v poznih večernih urah. Vsi tekmovalci se bomo tudi v letu 2013 trudili za odlične rezultate.

Martina Virant

 

Tekmovanje na Krki 3 in 13 mesto

7.7. je bilo gasilsko tzekmovannje na Krki. Društvo sta zastopali dve desetini – ekipa članice A in ekipa Člani A. Zaradi poškodbe je ekipo članic dopolnil njihov mentor Matjaž Jaklič. Desetina je zato nastopala v konkurenci moških ekip. Dosegla je 13. mesto.

Člani A pa so doseglo odlično tretje mesto. 2 napaki pri izvedbi vaje sta preprečili zmagoslavje, klub temu pa so fantje prokazali odlično vajo, saj so doseglo najboljši čas izvedbe jahe 40,05 s. To je njihov najboljši uradni čas s tekmovnj kar obeta dobre rezultate tudi za naprej.

Čestitamo obema ekipama

 

PGD Kriška vas