Gasilci smo počastili zavetnika sv. Florjana

Kot vsako leto smo imeli 4. maja, na god sv. Florijana, gasilsko sv. mašo, ki jo je vodil naš farni župnik, g. Janez Avsenik. Za gasilsko povorko, ki je potekala v mestnem jedru do cerkve sv. Ane, so letos poskrbeli gasilci iz PGD Višnja Gora, ki so po končani slovesnosti pripravili tudi krajše druženje in pogostitev s pijačo in klobaso. Slovesnosti smo se udeležili tudi člani PGD Kriška vas v svečanih ali delovnih uniformah.

Marko Virant

Vam je vsebina všeč? Delite jo na družbena omrežja ali pošljite povezavo prijateljem. Hvala!